zmiany, zmiany…

zmiany, zmiany…

Czytacie nas już ponad 1,5 roku! :) Przez ten czas wykonałyśmy kilka projektów DIY, napisałyśmy wiele postów z inspiracjami, a także powstało kilka bardziej opiniotwórczych wpisów. Od momentu powstania bloga, z każdym wpisem kształtowałyśmy swoje opinie i umiejętność pisania. Porównując najstarsze nasze wpisy z tymi napisanymi niedawno, widać ogromną różnicę. Jednak chcemy pisać jeszcze lepiej, jeszcze więcej i wciąż się rozwijać. Trochę się zrobiło sentymentalnie, a to dlatego, że chcemy poinformować Was o kilku zmianach na blogu, które już niedługo wejdą w życie :)

źródło: http://www.pocket-lint.com

 

Wiele z naszych pierwszych postów zostało usuniętych – ciężko się do tego przyznać, ale ze względu na ich słabą jakość. Mimo lekkiego sentymentu, wyrzucamy je do kosza, bo chcemy dzielić się z Wami tylko wartościową treścią :)

Jak pewnie zauważyliście, od pewnego czasu mamy na blogu nową kategorię NASZYM ZDANIEM. Zawarte tam wpisy to nasza duma, bo mamy okazję przedstawić Wam własny punkt widzenia, nie owijając w bawełnę. Mogliście już zobaczyć m.in. Miłość do Ikei- rozważna i romantyczna, dizajn opakowań a odbiór produktu, czy Ikony designu vs podróbki. Na postach z tej kategorii postaramy się skupić najbardziej :)

Zmiany będą dotyczyły także kategorii WYDARZENIA. Doszłyśmy do wniosku, że opisując eventy, wydarzenia nie jesteśmy w stanie przekazać jego klimatu, a ich opisy są nudne nie tylko dla czytelników, ale też dla nas :) Dlatego relacje z wydarzeń będą udokumentowane w postaci kilkuminutowego filmu. Najbliższy już wkrótce z Areny Design 2014!

źródło: www.facebook.com/ConcordiaDesign

Od teraz wpisu możecie spodziewać się 2 razy w tygodniu – w każdą środę oraz niedzielę. Środowe wpisy to zawsze będą miłe dla oka, ciekawe inspiracje. Pokażemy 10 wybranych przez nas modeli jakiegoś konkretnego produktu (np. industrialnej lampy, drewnianych drzwi itp.). W tych wpisach nie będzie tekstu, zdjęcia inspiracyjne mówią same ze siebie! Natomiast niedzielne wpisy będą dotyczyły pozostałych kategorii: Naszym Zdaniem, Wydarzeń oraz DIY Zrób To Sam.

Do zmian możemy też zaliczyć dodanie zakładki WSPÓŁPRACA, której wcześniej nie było. Zaczynamy powoli komercjalizację bloga, ale możecie być pewni, że wpisy zawierające reklamę / lokowanie produktu będą odpowiednio oznaczone.

Dziękujemy, że coraz chętniej i liczniej odwiedzacie Coś Estetycznego :)

Pozdrawiamy,

<a href=”http://www.bloglovin.com/blog/11117489/?claim=6tr48txbbus”>Follow my blog with Bloglovin</a> • Staszek Pastuszek

  Ja za to odkryłem dzisiaj funkcję komentarza.:D Liczę na wasze filmy bo ludzie w dobie YT wolą więcej OGLĄDAĆ niż czytać. Przynajmniej ja tak mam i to chyba nie powód do dumy… ^^

 • Agata Kulawiec

  Ja jestem zachwycona Waszymi poczynaniami od początku, śledzę z wielką przyjemnością! :)

  • cosestetycznego

   Bardzo nam miło! Pozdrawiamy Cię serdecznie :)