USA – Południowa Kalifornia. I najgorszy dzień …

USA – Południowa Kalifornia. I najgorszy dzień …

Podczas pobytu w USA udało mi się napisać tylko jeden post dla Was, dlatego zaczynam powoli nadrabiać:) Dzisiaj pokażę Wam kilka zdjęć z pobytu w południowej części Kalifornii.

Po kilku dniach spędzonych w San Francisco, pojechaliśmy busem (8 godzin!) do Los Angeles, a docelowo do Long Beach, gdzie mieliśmy zarezerwowany hotel. W ciągu tygodniowego pobytu zwiedziliśmy prawie całe miasto, poleżeliśmy na pięknej plaży, pojeździliśmy rowerami i kilka razy odwiedziliśmy LA.

Jeden dzień spędziliśmy w parku rozrywki. Podobno największym w Stanach… Six Flags Magic Mountain okazał się oddalony od LB o 3h drogi komunikacją publiczną, więc to była długa podróż.

Do rollercoasterów nie byłam przekonana od dzieciństwa z racji mojej (zanikającej już, ale jednak istniejącej) choroby lokomocyjnej… Mimo to dałam się namówić na całodniowy wypad do takiego parku. Chyba nie wiedziałam tak do końca w co się wpakowałam. Pierwsza kolejka była bardzo lekka, trochę mnie wytrzęsło ale przeżyłam:) Natomiast drugi zjazd był tak przerażający, że w połowie już nawet przestałam krzyczeć… Jakiś koszmar. Niby nie najwyższy rollercoaster, ale bardzo dobrze zaprojektowany dla tych osób, które lubią się bać i spadać w dół z dużą prędkością. Nie była to ostatnia kolejka, jaką jechałam w tym dniu, lecz po drugim zjeździe zrobiłam sobie dłuugą przerwę:) Było ciężko, wytrzymałam i nie żałuję, że tam byłam, ale prawdopodobnie nie pojawię się już więcej w tego typu parku:D

Oprócz najgorszego dnia, był też ten najlepszy, a nawet dwa:) Ale to w następnym poście… Mała podpowiedź jest już na naszym Instagramie.

Pozdrawiam Was :)  • No ja też nie cierpię tych wszystkich kolejek i innych tego typu urządzeń, które wytrząsają z człowieka duszę. ba, odkąd kilkanaście lat temu dałam się namówić na zabawę na takim wahadle, które stawało niemal pionowo boję się nawet przeciążeń w samochodzie na zakręcie. Myślę, że świetnie cię rozumiem.

  • No nie wiem jak można mieć zły dzień w taki pięknym miejscu jak to :) Masakra ludzie to wymyślają :D

  • Pozazdrościć Genialnie spędzonego czasu!

  • Kalifornia, byłem kiedyś tam na miesiąc czasu, jakbym mógł to bym wrócił :)