Tutorial: Jak opakować prezenty w papier + 3 pomysły na opakowania!

Cześć! Jak tam Wasze przygotowania do Świąt? Widzieliście już nasz poprzedni vlogmas? Jeśli nie to koniecznie zobaczcie! Dziś mamy dla Was kolejny świąteczny film!

Wiemy, że wielu z Was ma problem z pakowaniem prezentów, bo papier prezentowy działa jakby na złość, nie chce się układać i w efekcie prezent wygląda jakby ktoś go zapakował po omacku – znajoma sytuacja, prawda? 

My też miałyśmy z tym ogromny problem. Teraz pakujemy według jednego schematu i jakoś szybciej to pakowanie przebiega. A przede wszystkim prezent wygląda schludnie i ładnie! Wystarczy stosować się do kilku prostych zasad – wszystko to zobaczycie w naszym nowym tutorialu, który trwa jedynie 3 minuty! W takim razie przejdźmy do rzeczy:

Jak pakować w papier prezentowy?

No dobrze, wiecie już jak opakować prezent w papier. (Jeśli nie i macie do nas jakieś pytania – piszcie śmiało w komentarzach lub w wiadomości prywatnej). 

Teraz warto zadbać o „oprawę” tego prezentu by wyglądał wyjątkowo i świątecznie. Zapraszamy Was do obejrzenia naszego vlogmas #2, w którym pokazujemy:

3 pomysły na opakowanie prezentów

Mamy ogromną nadzieję, że choć trochę pomogłyśmy Wam uporać się z pakowaniem stosu prezentów! Dajcie znać w komentarzach czy podobał Wam się nasz film – jeśli tak to zachęcamy też do subskrybcji naszego kanału na YouTube. 

A tymczasem, chcemy życzyć Wam naprawdę pięknych i rodzinnych Świąt! Trzymajcie się ciepło! :) 


Related Posts

Estetyczne prezenty na Święta – nasze Top 10

Estetyczne prezenty na Święta – nasze Top 10

źródło Czy macie już wszystkie prezenty dla swoich bliskich?:) Jeśli nie, to w tym poście znajdziecie kilka uniwersalnych propozycji prezentowych, których ceny wahają się od 4,50 do 350,00 zł. Mój wybór 10 rodzajów upominków zależał od ich funkcjonalności, estetyki, a także piękna. Do tego zestawienia wybrałam […]

Jak opakować prezenty?

Jak opakować prezenty?

Prezenty już kupione? Jeśli tak to zaczynamy pakowanie!:) W tym roku trochę ‚zaszalałyśmy’ i wprowadziłyśmy więcej kolorów niż w zeszłym, jest bardziej słodko, ale można też się doszukać nutki elegancji:) Część papierów ozdobnych kupiłyśmy w IKEA, a niektóre w sklepie plastycznym, tam też upolowałyśmy prześliczny dziurkacz […]