Proste opakowanie na prezent ślubny

Proste opakowanie na prezent ślubny

Cześć, witajcie! :)

Jako, że obie z Paulą miałyśmy (mamy) we wrześniu kilka wesel (łącznie aż 4!) to zainspirowane tym faktem, postanowiłyśmy przygotować dla Was pomysł na proste i nieprzekombinowane pudełko na prezent. Takie opakowanie sprawdzi się zwłaszcza, kiedy chcemy komuś podarować książkę / czekoladki / inne tego gabarytu rzeczy, nie nadaje się natomiast do opakowania wina.

Od początku wiedziałyśmy, że bazą będzie białe pudełko. Kupując pudełko w sklepie z akcesoriami do dekoracji poprosiłyśmy ekspedientkę także o białą, satynową wstążkę, na co Pani spojrzała na nas dziwnie i pyta: – białe do białego?!

Ani ja ani Paula nie mamy nic przeciwko połączeniu bieli z bielą, ale fakt faktem, że zainspirowało nas to do przejrzenia innych odcieni. I tak oto złoty stał się motywem naszej dekoracji. ;)

Do przygotowania pudełka potrzebujemy: (oprócz pudełka)

*złotą wstążkę satynową o grubości około 2 cm

*klej do papieru

*złotą kartą z fakturą (my mamy z Empiku)

*długopis

*białą kartkę A4 z grubszego papieru z fakturą

*piórka

*lniany sznurek

Wykonanie generalnie widać na zdjęciach (to jest naprawdę bardzo proste). Jedna rzecz – warto zamiast przewiązania całego pudła wstążką oddzielnie „zapakować” dół i górę pudełka, przyklejając końce wstążki do spodu pudełka.

1 2 3 4 5 6

Podoba Wam się?

Pozdrawiam,

magda1-600x194