Poczuj się jak dziecko – kolorowanki do druku :)

Dzisiaj mam dla Was prezent na Dzień Dziecka:) I są nim . . . kolorowanki do druku! Dzięki nim mamy okazję poczuć się znowu jak dzieci, zaszaleć z kolorami, a później uwiecznić naszą ‚dorosłą’ kolorowankę w ramce i powiesić na ścianie:) Przygotowałam dla Was dwa wzory. Jeden z nich to alfabet, który możecie pomalować cały lub tylko pojedyncze litery. Ja wybrałam tą drugą opcję i zakolorowałam tylko litery swojego imienia. Drugi wzór to liście. Wiecie jak je narysowałam? Bardzo prosto!:) Zerwałam dwa liście z różnych drzew – jeden z jaśminu ale drugi niestety nie pamiętam. Później zeskanowałam je do komputera i obrysowałam. Dodałam kilka szczegółów, skopiowałam kilka razy i gotowe!:)

Poniżej możecie zobaczyć jak bawiłam się w kolorowanie:)

Grafiki do pobrania są umieszczone pod koniec posta. Wystarczy, że klikniecie w odpowiednią kolorowankę i zapiszecie obrazek:) Docelowo format grafik to A3.

Dobrej zabawy i pochwalcie się efektami!:) Jeśli kolorowanie sprawia Wam trochę trudności, zawsze możecie wykorzystać czyste grafiki jako plakaty:)LiscieAlfabet

Pozdrawiam,


Related Posts

DIY: jak przerobić stary stołek?

DIY: jak przerobić stary stołek?

Właśnie tak! Pytanie czy to jeszcze stołek czy już stolik? Jedno i drugie! Jak kto woli – siedzieć, czy stawiać :) Przyjechałam na kilka dni do rodzinnego domu. Chodziłam po ogrodzie i szukałam inspiracji do kolejnego postu. Jak zobaczyłam ten kawał dobrego drewna, od razu pomyślałam: […]

Odnowiona szafka na buty

Odnowiona szafka na buty

To chyba jeden z większych mebli, jakie odnawiałam do tej pory:) Wcześniej odświeżałam klosz starej lampy i stołek, który zyskał naturalne siedzisko i nowo pomalowane nóżki. Poniżej możecie zobaczyć poprzednie projekty.   A dzisiaj pokażę Wam jak w prosty sposób przerobić nudną szafkę na buty na designerski mebel:) […] • Literki w sam raz dla pierwszoklasisty :-)

  • cosestetycznego

   O tak!:)

 • Zofia – Sukhi.pl

  Wspaniałe:-) Kolorowanie to świetny sposób na odpoczynek.

 • Pani Komoda

  extra! Ja tez mam ochotę na coś takiego!

 • Karolina Baum

  a ja z zupełnie innej beczki, jaka rasa kota? :)

  • cosestetycznego

   Nie ma rodowodu, ale jest a’la syberyjski:)