Nasze 5 sposobów na zimowe wieczory

Nasze 5 sposobów na zimowe wieczory

Zima to czas kiedy mamy mało energii i siły do działania, czasem nawet w ciągu dnia jesteśmy ospali. Próbowałyśmy z tym walczyć, ale czasem po prostu siła grawitacji, która przyciąga na kanapę jest o wiele silniejsza. Aby te długie, zimowe wieczory nie były takie nieznośne i przygnębiające znalazłyśmy kilka swoich „umilaczy” i chętnie się z Wami nimi podzielimy.

#1 Książki

Magda: Po powrocie z pracy najlepszym odpoczynkiem jest dla mnie czytanie książek przy kubku gorącej herbaty. Ostatnio najczęściej sięgam po książki pisane przez blogerów, których blogi czytuję od dłuższego czasu. Lubię czytać przed snem, bo bardzo ułatwia mi to zasypianie (bynajmniej nie dlatego, że książki są nudne!) – to dla mnie znacznie lepsze rozwiązanie niż patrzenie na ekran swojego komputera. :)

#2 Czekolada

Paula: Uwielbiam czekoladę w każdej postaci i w każdych ilościach:) Zawsze umila mi czas.

#3 Ciepły pled i skarpety

Paula: Jestem ogromnym zmarzluchem od zawsze, dlatego kiedy nadarzy się okazja od razu wskakuję pod ciepły koc, tym bardziej zimą. W szufladzie mam kilka par skarpet wydzierganych przez starsze babcie z Zakopanego:)

#4 Herbata i miód

Magda: Raz na jakiś czas staram się ograniczać do zera picie kawy. Zwykle w tym czasie odkrywam nowe herbaty i zioła. Teraz moje serce zdecydowanie skradły owocowe herbatki z M&S, czystek i zielona herbata. Często dodaję do nich imbir, cytrynę, pomarańczę i oczywiście miód.

#5 Porządki

Paula: Ostatnio sama sprawdzam na własnej skórze działanie porządków w szafie i całym mieszkaniu i rzeczywiście jest super! Oczyszczam nie tylko swoją przestrzeń, ale również mam taką ulgę wewnętrzną, spokój i porządek :)

A jak Wy organizujecie sobie czas wieczorami po pracy? Macie jakieś sprawdzone sposoby na zimę? Koniecznie podzielcie się w komentarzach;)

Pozdrawiam,  • Cudowny wpis! Ja zabieram czekoladę, książką i idę parzyć herbatkę i celebrować dzisiejszy wieczór.

    Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie na candy – merelysusan.blogspot.com

  • Dawniej bardzo lubiłam takie sposoby, jak te wyżej opisane. Ale jednak zauważyłam, że mnie to jeszcze bardziej rozleniwia, a na coś takiego nie mogę sobie obecnie pozwolić. Więc przede wszystkim szukam sposobów, które pozwolą mi odnaleźć energię. Ostatnio były to ćwiczenia fitness, a teraz zakupiłam lampę solarną led, taką do doświetleń i po prostu staram się przebywać w jaśniejszych pomieszczeniach. Może niekoniecznie robię to wieczorami, ale w dzień już jak najbardziej, szczególnie po południu.

  • ciekawe :)