współpraca / kontakt

Współpraca

Na naszym blogu oczywiście możliwa jest współpraca związana z promocją marki, czy promowaniem innych inicjatyw, festiwali, wydarzeń.

Podajemy kilka przykładowych form współpracy, ale niech to nie będzie w żadnym wypadku ograniczeniem – jesteśmy otwarte na ciekawe kampanie i pomysły :)

> post sponsorowany 

> promocja w social media (facebook, instagram)

> banner w sliderze

> prowadzenie warsztatów (o projektowaniu wnętrz i DIY)

> konkurs dla czytelników

> relacja z wydarzeń

Możliwa jest także długofalowa współpraca z nami na zasadzie partnerstwa bloga.

Od razu zaznaczamy, że współpraca z nami jest płatna – cena zależy od formy współpracy i podajemy ją po kontakcie mailowym. Współpracujemy z firmami, z którymi się utożsamiamy i pasującymi do tematyki bloga (design / wnętrza / lifestyle)

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasz blog jest kojarzony z szeroko pojętą estetyką i dbamy o to, by nie tylko treści, ale też wygląd bloga / jakość zdjęć miały wysoki poziom estetyczny. Nasze treści są unikalne i autentyczne. Firmy, które podejmują się współpracy z nami również identyfikowane są z dobrą jakością. Na chwilę obecną czyta nas 3500 – 5000 osób miesięcznie i są to głównie osoby w wieku 25-35 lat, które szukają inspiracji do swoich wnętrz lub interesują się designem. 

Kontakt

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytanie, chcesz nas poznać albo nawiązać współpracę zapraszamy do kontaktu na ten adres: cosestetycznego@gmail.com. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość w ciągu 48h.

P.S.: Śmiało piszcie do nas po imieniu :)