Konkurs! Wygraj wejściówki na Łódź Design Festival!

Konkurs! Wygraj wejściówki na Łódź Design Festival!

W tym roku Łódź Design Festival odbędzie się już po raz dziesiąty! Jest to bardzo ładna okrągła rocznica:) Tym bardziej jest nam miło, że zostałyśmy Ambasadorami tegorocznej edycji. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, a w nim kilka wejściówek do wygrania!:)

W tym roku Festiwal będzie trwał od 13 do 23 października. Jego hasłem przewodnim jest:

Oznacza to, że „… zastanowimy się, jak poprzez dizajn manifestuje się tożsamość twórców i odbiorców. Poszukamy też odpowiedzi na pytanie, co kształtuje tożsamość miejsc
w których żyjemy, a w bloku biznesowym poświęconym tożsamości marki rozmawiać będziemy o tym, jakie cechy definiują dobrze zaprojektowane przedmioty.”
– możemy przeczytać na stronie ŁDF.

Będziecie mogli nas spotkać w Łodzi na Festiwalu w dniach 15 – 16 października:) Chętnie się z Wami spotkamy, także piszcie do nas i wypatrujcie w Łodzi!:) A tymczasem…

Mamy dla Was aż 3 karnety wielokrotnego wejścia na Łódź Design Festiwal 2016! Aby Was zachęcić do udziału w konkursie, poniżej pokazujemy, co możecie wygrać razem z karnetami:) Są to pocztówki, tatuaże, ołówki, gazety Elle Decor i Contemporary Lynx, torby i naklejki adhezyjne.

ABY WYGRAĆ

UMIEŚĆ JE

w komentarzu pod tym postem LUB na Facebooku LUB na Instagramie

Spośród nadesłanych zdjęć wybierzemy te najciekawsze:)

Konkurs trwa od 30.09 od godz. 20:00 do 8.10 do godz. 23:59. Po tym czasie w ciągu dwóch dni wybierzemy 3 zdjęcia i powiadomimy wygranych w prywatnych wiadomościach. A nagrody będziecie mogli odebrać w Biurze Gości znajdującym się na terenie Łódź Design Festival. 

Nie zapomnijcie o tych 3 hashtagach na Facebooku lub Instagramie!  Inaczej nie znajdziemy Waszego zdjęcia:)

regu

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia!:) Bawcie się dobrze!

wspolne


WYNIKI

Pojedyncze karnety open na ŁDF 2016 otrzymują:

Magdalena J.

Anna K.

Marcin Ł.

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!:)