Graficzne plakaty akwarelowe do wygrania!

Pewnie zauważyliście że od dłuższego czasu popularne są różnego rodzaju typografie, czyli plakaty z motywującymi hasłami lub inspirujące grafiki, którymi możemy ozdobić naszą ścianę.

Niedawno podjęłyśmy się stworzenia własnych plakatów. To, co je odróżnia od innych to zastosowanie miękkiej, subtelnej i zachwycającej techniki, jaką jest akwarela. Jest ona mocną stroną naszych plakatów, czasem dominuje, a czasem jest delikatnie wpleciona między tekstem. Uwielbiamy lekkość i niepowtarzalność akwareli i właśnie te cechy chciałybyśmy przekazać w tych trzech plakatach.

Na początku zapraszamy Was do obejrzenia naszych stylizacji z tymi plakatami, a później przejdziemy do szczegółów konkursu :) 

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z trzech plakatów o formacie 30 x 40 cm, oprawionych w ramkę. W konkursie wygrywają 3 osoby, które otrzymają od nas wybrany przez siebie plakat :)

Aby wziąć udział w konkursie należy:

* napisać w komentarzu pod tym postem (lub pod postem na Facebooku) słowo, zdanie, coś, co mogłoby być hasłem i inspiracją dla nas do stworzenia nowegp plakatu:) Zadanie bardzo, bardzo proste!

* wypełnić ankietę i zaznaczyć, który plakat podoba Wam się najbardziej

* mieć skończone 18 lat

* podać swój adres mailowyy

Zgłoszenia możecie przesyłać do 31 października do północy :) Listę zwycięzców podamy na blogu 2 listopada:)

Zachęcamy gorąco do udziału!

plakaty-DIY-design-typografia-cosestetycznego

[poll id=”3″]

Pozdrawiamy,


Related Posts

DIY: Zatrzymaj lato w ramkach!

DIY: Zatrzymaj lato w ramkach!

  Często tęsknię do malowania akwarelą, a z drugiej strony ciężko mi się zabrać za jakikolwiek temat. Dzisiaj postanowiłam to zmienić!:) Mimo, że za oknem jesień, to ja wspominam jeszcze lato. Chciałam je zatrzymać na moment, na zimę. Niedługo zrobi się szaro i ponuro, a ja […]

wnętrzarskie prezenty na święta

wnętrzarskie prezenty na święta

Pewnie nie są Wam obce świąteczne reklamy i atmosfera przedświątecznej gorączki obecna zwłaszcza w centrach handlowych. Jednak trudno przejść obok tego obojętnie, ponieważ do świąt coraz bliżej, a chcemy kupić dla najbliższych prezent dopasowany i dobrej jakości :) Alternatywą dla tłumów w galeriach handlowych jest […] • Iga

  Swietne kolory w pierwszym!

 • na żywo jeszcze piękniejsze! :)

 • A mnie się podoba ten z żółtym kolorem. Byłby super punktem kolorystycznych w moim monochromatycznym salonie. A hasło może : Realizuj swoje pomysły. Lepiej żałować tego co się zrobiło niż tego czego zrobić nie miałaś odwagi! To moje autorskie. A dla mojej koleżanki Dagmary za wspaniałe wykłady jakie nam daje poproszę : Design is everywhere!

 • iza

  hasło inspiracja:

  wake up your design!

 • cosestetycznego

  Super hasła! Czekamy na więcej:) Pozdrawiamy:)

 • Grzegorz

  „Don’t think. DO.”

  :)

 • Piotr

  Hasło:

  Sky is the limit!

 • Dorota

  Dlaczego Nie? Albo: Dzisiaj będzie dobry dzień!

 • cosestetycznego

  Dziękujemy Wam za przesłane do tej pory hasła:) Dla spóźnialskich – do końca konkursu zostało jedynie kilka godzin! Śpieszcie się:):)

 • Joanna

  Today is a perfect day for a perfect day.

  :)

 • Mateusz

  just do it

  You Can

  just chill Out

  get smile