Drewniane pudełka na biżuterię

Drewniane pudełka na biżuterię

Nadchodzi wiosna, więc warto pomyśleć o jakiś zmianach, porządkach i organizacji, np biżuterii:) Każda kobieta ma trochę świecidełek, które zasługują na własne miejsce w domu. Mi zdarzyło się trzymać pomadki w doniczce! Dlatego postanowiłam coś z tym zrobić i uporządkować swoją biżuterię i kosmetyki.

Co potrzebujemy:

 drewniane pudełka, mogą być kwadratowe, okrągłe, fajnie jak są różnej wielkości

filc różnokolorowy – do wyłożenia wnętrza

farby metaliczne w sprayu

– taśma malarska

nożyczki, klej lub taśma dwustronna

Drewniane pudełka kupiłam w sklepie internetowym, bardzo długo ich szukałam, aż w końcu znalazłam te o odpowiednim kształcie:) Tak samo farby w sprayu i filc granatowy. Szary został jeszcze z wcześniejszych projektów:)

Zdecydowałam się pomalować tylko pokrywki, a wnętrza pudełek wyłożyć filcem i… voila! Moim zdaniem super się prezentują:)

cosestetycznego design pudelka heksagon e

Czy kiedykolwiek próbowaliście ozdobić pudełka w ten lub inny sposób? Podzielcie się z nami swoimi pomysłami! Jakiś czas temu Magda malowała drewniane pudełko z Empiku i też wyszło super!

zobacz

Pozdrawiam Was serdecznie,  • Ewa

    Ciekawy pomysł na przechowywanie drobiazgów. Takie ręcznie wykonane gadżety tworzą przyjemny klimat w domu, warto poświecić te kilkanaście, no może kilkadziesiąt minut na stworzenie czegoś oryginalnego. Podziwiam tych, którzy mają własne nieszablonowe pomysły i potrafią je zrealizować :)

  • Bardzo ciekawe pudełeczka i jakie praktyczne. Farby metaliczne dają ciekawy efekt.

  • Ja tam mam szkatułkę drewnianą, ale jeszcze po mojej Kochanej Babci, drewno chyba jakieś egzotyczne ale ponadczasowy styl Biedermeier i wykończenie nie lakierem tylko prawdziwym szelakiem, czyni z niej idealny schowek na biżu :)