DIY: Pompony z bibuły + stylizacje

DIY: Pompony z bibuły + stylizacje

Witajcie! Już od dawna zabierałyśmy się do stworzenia dla Was stylizacji z pomponami w pięknych, pastelowych kolorach – dziś w końcu możemy pokazać Wam efekty sesji.

Moda na pompony zaczęła się już jakiś czas temu, ale jak widać po wykresie Google Trends, ta moda zdaje się nie gasnąć, co więcej – widać tendencję rosnącą. I bardzo dobrze! – pompony są urocze, zwłaszcza jako dekoracja pokoju dziecięcego lub sypialni. Mogą też być idealną ozdobą na ślub / wesele czy przyjęcia typu babyshower.

Jak zrobić pompony?

W internecie możecie znaleźć mnóstwo instruktaży ‚Jak zrobić pompony’, ale jeśli mogę coś doradzić to polecam takie, w których sposób wykonania jest prosto i czytelnie przedstawiony. Nie ma nic gorszego niż ślęczenie nad tutorialem dłużej niż zajęłoby nam samo wykonanie pomysłu. ;)

Aby zrobić kilka pomponów do naszych stylizacji, korzystałyśmy z tutoriala poniżej – wszystko jest jasno pokazane i dzięki niemu szybko załapałyśmy o co chodzi. Podajemy je dalej, korzystajcie!

P.S.: Na stronie Westwing możecie przejrzeć też inne video – tutoriale DIY, np. ten na domowy, ładny zielnik. Zobaczcie koniecznie!

Czas jaki zajmuje wykonanie 1 pompona to około 15 minut.

Co potrzebujemy?

*Bibuła kolorowa 50×70 (my kupiłyśmy w sklepie Tiger)

*nożyczki

*drucik miedziany

*biała nić

A teraz kilka stylizacji, w których użyłyśmy nasze pompony.  Jak widzicie, świetnie sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i w ogródku / na działce.

pompony1 pompony2       Pozdrawiam,