DIY: Grafiki do kubka termicznego (do druku)

DIY: Grafiki do kubka termicznego (do druku)

Kawa to jedna z rzeczy, które inspirują nas do działania, pobudzają do kreatywnego myślenia i projektowania. Efektem naszej burzy mózgów jest dzisiejszy projekt DIY, czyli trzy propozycje grafiki do kubka HEMLIG z IKEI. Każdą z nich możecie w dowolnej chwili pobrać w pełnej rozdzielczości i wydrukować – wystarczy kliknąć ‚zapisz grafikę jako’.

Życie w ciągłym biegu niestety nie zawsze pozwala nam na długie delektowanie się ulubioną kawą, dlatego coraz częściej można zobaczyć ludzi z przenośnym kubkiem kawy. Aby jeszcze bardziej umilić nam chwile, w których sięgamy po ten magiczny napój, Henrik Preutz zaprojektował przezroczysty, dwuwarstwowy kubek termiczny. Podwójne ścianki umożliwiają umieszczenie między nimi własnej, spersonalizowanej grafiki lub rysunku. Jest to świetny sposób na wyróżnienie swojego pojemnika na kawę z tłumu tych zwyczajnych i produkowanych masowo:)

Specjalnie dla Was (i dla siebie) zaprojektowałyśmy 3 grafiki, które pozwalają na spersonalizowanie takiego kubka termicznego. Jedna jest klasyczna i elegancka, druga zdecydowanie trochę bardziej na luzie, a trzecia.. po prostu ‚i love design’ :) Każdy znajdzie coś dla siebie. A tymczasem zostawiamy Was ze zdjęciami!

spersonalizowany kubek termiczny 4spersonalizowany kubek termiczny 2spersonalizowany kubek termiczny 3    grafika do kubka 2b

spersonalizowany kubek termiczny 25spersonalizowany kubek termiczny 22 spersonalizowany kubek termiczny 23   spersonalizowany kubek termiczny 21spersonalizowany kubek termiczny 24  grafika do kubka 1

spersonalizowany kubek termiczny 32

spersonalizowany kubek termiczny 31grafika do kubka 3

Instrukcja: Grafiki przygotowane są do wydruku na kartce A4 (najlepiej na papierze fotograficznym). Kiedy już zakupicie swój kubek wystarczy wyjąć z niego karteczkę i odrysować jej kształt na tej grafice – później tylko wyciąć i gotowe!

Pozdrawiamy, • Angela

  Mam dość znaczące pytanie. Czy kubek nie przecieka ? Chciałabym go kupić ale potrzebuję takie co by w torbie/ plecaku mi się nie rozlał :)
  Pozdrawiam

  • cosestetycznego

   Dużo osób mnie o to pyta:) jeśli prawidłowo założymy uszczelkę przed zakręceniem to nic nie przecieka, kubek można trzymać w torebce, nawet do góry nogami:) Krótko trzyma ciepło (dla mnie to akurat bez znaczenia) , ale nie zdarzyło mi się jeszcze żeby przeciekał. Pozdrawiam / Magda

 • Paulina Skrzypczak

  Dzień dobry, mam pytanie jaki dokładnie ma format to zdjęcie, gdyby chciała wywołać zdjęcie, a nie je wydrukować?