DIY: kartki świąteczne

DIY: kartki świąteczne

W zeszłym roku świąteczna gorączka ominęła nas szerokim łukiem, ale w tym roku pochłonęła nas całkowicie! Cały czas rozglądamy się za prezentami dla bliskich, a przy tym szukamy fajnych materiałów do ich opakowania :) Może nie przeglądamy inspiracji świątecznych w internecie, ale pomysłów mamy mnóstwo i na początek chciałyśmy zrealizować ten na kartki świąteczne.

Świadomie odeszłyśmy od stylistyki przepychu, typowej dla wielu dekoracji świątecznych. W projekcie naszych kartek rządzi minimalizm, prostota i naturalność :) Właśnie te trzy rzeczy + własnoręczne wykonanie sprawiają, że kartki mają o wiele więcej uroku, niż te ogólnodostępne w sklepach. Dlatego zachęcamy Was serdecznie do pobawienia się z formami, materiałami i stworzenia pięknej kartki dla swoich bliskich :)  My pokazujemy Wam styl, jaki nam się podoba – jeśli macie ochotę inspirujcie się i twórzcie własne!

Dzisiejszym tematem rozpoczynamy właśnie serię świątecznych wpisów, więc co kilka dni możecie spodziewać się kolejnych porcji inspiracji i projektów do wykorzystania na święta:) Będą różne, kreatywne propozycje opakowań, pierniczki (o ile nam wyjdą), czy propozycje prezentów wnętrzarskich. Dlatego zachęcamy serdecznie do śledzenia naszych poczynań!

Co potrzebujemy?

* jasna tektura gr. 2mm

* klej UHU

* szary papier

* złoty brokat

* drobne, zielone koraliki (jak do robienia biżuterii)

* karton w kolorze szarym

* lniany sznurek

* nożyk do wycinania

_DSC0175

_DSC0141

kartki świąteczne, boże narodzenie, diy cosestetycznego11kartki świąteczne, boże narodzenie, diy cosestetycznego19

 

Pozdrawiamy,  • Świetny pomysł nie tylko na kartki świąteczne, ale wnioskując po 1 zdjęciu, byłby to również ciekawy motyw pod obrazek na ścianę :)

    • cosestetycznego

      Dziękujemy bardzo:) Pozdrawiamy

  • Wspaniałe kartki!