DIY: etykiety na przyprawy (do druku)

DIY: etykiety na przyprawy (do druku)

Jakiś czas temu pokazywałyśmy Wam inspiracje wokół etykietek na pojemniki z przyprawami. Przyszedł czas, byśmy zaprezentowały własną wersję! :) Takie naklejki mogą być fajnym uzupełnieniem kuchni i funkcjonalnym rozwiązaniem. Osoby, która ma w domu zapas różnorodnych przypraw z pewnością nie trzeba do tego namawiać :)

Przygotowane przez nas etykiety od początku miały być minimalistyczne i skromne. Zależało nam na tym, by nie były zbyt słodkie, cukierkowe, bo preferujemy trochę inny styl w kuchni. Nie miałyśmy tylu pojemników, by zaprezentować Wam wszystkie przyprawy, ale mamy nadzieję, że na kilku przykładowych widać ogólny zamysł:) Najtrudniejszym zadaniem okazało się stworzenie rysunkowych symboli na zakrętkę, tak by każda z przypraw mogła być rozpoznana, kiedy pojemniki widzimy tylko z góry.

Potrzebne były:

– średniej wielkości słoiki z nakrętką o jednolitym kolorze / inne pojemniki

– biały papier samoprzylepny, a na nim wydrukowane etykiety

– nożyczki

– przyprawy ;)

etykiety na przyprawy 7
etykiety na przyprawy 1

etykiety na przyprawy 2etykiety na przyprawy 4 etykiety na przyprawy 5DO DRUKU

Wykonane przez nas etykiety możecie śmiało pobierać – są przygotowane do formatu A4, najlepiej wydrukować je na białym papierze samoprzylepnym. Wymiary bocznej etykietki to 4 x 8 cm, a ta przeznaczona na zakrętkę ma średnicę 5cm.  Do wyboru klasyczne naklejki czarno-białe oraz z dodatkiem koloru ;)

etykiety na przyprawy na sloiki 2

etykiety do przypraw czarne

etykiety do przypraw kolor

Pozdrawiamy,