Dekoracje świąteczne

Dekoracje świąteczne

Czujecie już klimat świąt?

Nam daleko jeszcze do biegania po sklepach ale świąteczny klimat już dawno nam się udzielił :-) Aby jeszcze bardziej umilić sobie te zimowe, przedświąteczne wieczory zaczęłyśmy wymyślać dekoracje, które podkreślą ten szczególny czas. Nasze rozwiązania są proste, jednak nieoczywiste. Zobaczcie sami!

swieta-magda-i-paula2

#1 Alternatywa dla choinki

Nie pamiętamy skąd wziął się w naszych głowach pomysł z wykorzystaniem patyków jako bazy zamiast choinki, ale musiałyśmy spróbować! Papierowe ozdoby, gwiazdki z miedzianego drutu i białe światełka – choinka gotowa!

#2 Świetliki w słoiku

Jeśli macie ogromny słój (a najlepiej słoje) to warto wykorzystać go do dekoracji – my wykorzystałyśmy je jako miejsce dla gałązek świerku i światełek. W ten oto sposób powstał uroczy świetlik.

#3 Dekoracja stołu

Naturalne elementy dodają niesamowitego charakteru i ciepła naszym stylizacjom. Takie plastry pnia drzewa można śmiało wykorzystać jako podstawki na naczynia. Świetnie się sprawdzą jako podstawka na kubek z herbatą z cytryną i imbirem. :-)

#4 Cuda na sznurku

Szybki i efektowny pomysł. Do sznurka możecie przypiąć cokolwiek sobie wymyślicie: karteczki, zdjęcia, litery, a nawet gałązki świerku czy jemioły.

_DSC0548 _DSC0554 _DSC0558

Jak Wam się podobają nasze dekoracje?

Pozdrawiamy ciepło :-)  • A ja chciałam złożyć najszczersze życzenia z okazji Mikołaja, (święto niby dla dzieci, ale czasem można pofantazjować :) ) dużo prezentów, miłości i powodzenia w bloggerowaniu :) Całuski od Pastelowego domku :)

    • cosestetycznego

      Mikołajki nie są tylko dla dzieci ;) Dziękujemy serdecznie! <3

  • Podoba mi się pomysł z dekoracją cuda na sznurku. Zdecydowanie w tym roku stworzę coś takiego w swoim domu.

  • piękne ozdoby, już rozsyłam linki :P