A jakie blogi my czytamy?

A jakie blogi my czytamy?

Ludzie często czytają blogi, bo szukają inspiracji. A gdzie szukają inspiracji Ci, którzy te blogi piszą?

W tym tygodniu był ponoć Międzynarodowy Dzień blogera, kiedy wielu autorów blogów poleca swoim czytelnikom inne blogi. My również chcemy Wam polecić kilka stron, mimo, że trochę się spóźniłyśmy z terminem ;)

Nasz blog ma już prawie dwa lata (dokładnej daty nie możemy ustalić) i przez ten czas powoli poznawałyśmy polską blogosferę wnętrzarską – przede wszystkim za monitorem, ale ostatnio także osobiście. Nie mamy tyle czasu, by być na bieżąco ze wszystkimi blogami – nawet te, które uwielbiamy nie zawsze są przez nas przeczytane od deski do deski. Ale są takie, na które nawet jeśli wejdziemy raz na miesiąc to trzeba nas potem siłą odciągać od komputera:) Takich blogów każda może wymienić po kilka, ale postanowiłam dodać tylko te, które obie wytypowałyśmy. A wybór pokrywał się w przypadku tych oto trzech świetnych blogów:

[kolejność przypadkowa]

norddeco.blogspot.com

Jest to jeden tych blogów, na których nie przeszkadza brak tekstu. Bo jest tak wiele inspirujących zdjęć domów i mieszkań, że wystarczy powoli scrollować myszką i przeglądać… Jest to miejsce dla wielbicieli skandynawskiego stylu i dla osób poszukujących inspiracji do własnych wnętrz :)

roomor.blogspot.com

Nie pierwszy (i nie ostatni pewnie) raz polecamy Wam dziewczyny z Roomor. Pokazują, że pokoje dla dzieci to nie muszą być przekombinowane koszmarki, a raczej przestrzeń, która sprzyja kreatywności i kształtuje ich gust estetyczny. Dużo też prostych w wykonaniu i efektownych pomysłów DIY.

mypinkplum.pl

Muszę się przyznać, że tego bloga poznałam dopiero, kiedy Magda dostała nagrodę podczas Bloga Roku 2013. Na jej blogu zachwyciły mnie przede wszystkim jej projekty DIY – graficznie dobre etykietki, czy plakaty. Autorka pokazała, że symbole do prania mogą tworzyć piękną grafikę i praktyczną pomoc. A takich pomysłów jest u niej więcej ! :)

To są nasze typy, zajrzyjcie tam koniecznie! A jakie są Wasze?

[źródło zdj. tytułowego]

Pozdrawiam,

   • Witam
    Lubię czytać blogi,w których jest mowa o aranżacjach domu czy mieszkania. Można tam znaleźć ciekawostki dotyczące kolorów,modeli kształtów i drobiazgów, które pozwolą by nasz dom czy mieszkanie zmieni się nie do poznania:)

    Pozdrawiam