5 rzeczy, które zbudują atmosferę Świąt – pomysły, dekoracje, VIDEO!

5 rzeczy, które zbudują atmosferę Świąt – pomysły, dekoracje, VIDEO!

Cześć! Czy ogarnęła Was już choć troszkę świąteczna atmosfera? Jeśli nie czujecie jeszcze Świąt, a chcielibyście albo czujecie i chcecie to podkreślić to zobaczcie nasze pomysły na to, jak wprowadzić świąteczny nastrój do wnętrza. 

Tu macie cały film, a jeśli wolicie obejrzeć poszczególne części to zapraszamy poniżej: 

#1 Pierniczkiswiateczne-dekoracje-4

Jeśli chcesz obejrzeć od razu tą cześć KLIKNIJ TUTAJ

Zapach pierniczków w domu to coś, co kojarzy się głównie ze Świętami, a ich pieczenie i dekorowanie to nie tylko ciężka praca ale przede wszystkim spędzanie czasu z bliskimi. Pierniczki można przygotować w różnych świątecznych kształtach, my postawiłyśmy na te w kształcie choinki, gwiazdki i dzwoneczka (kupione w Duka). Kiedy wszystko jest już pięknie udekorowane, ciastka można przechowywać w dużych słojach, pod przykryciem i przewiązane oczywiście – kokardką! ;) 

#2 Drzewko 

swiateczne-dekoracje-6

Jeśli chcesz obejrzeć od razu tą cześć KLIKNIJ TUTAJ

Tutaj chyba nikogo nie trzeba będzie przekonywać – świeże drzewko w domu na Święta to podstawa! W video pokazujemy 3 proste i niebanalne ozdoby na choinkę – zobaczcie koniecznie! A kiedy drzewko oplecie się sznurem światełek, o wiele bardziej czuć świąteczną atmosferę. 

#3 Światełka

swiateczne-dekoracje-3

Jeśli chcesz obejrzeć od razu tą cześć KLIKNIJ TUTAJ

Światełka to prawdziwa magia Świąt! Nasza kreatywność nie musi kończyć się na światełkach choinkowych – jest przecież tyle innych możliwośći! Może drewniana gwiazda opleciona sznurkiem lampek, świąteczny lampion w słoiku albo.. świecący renifer? Czemu nie! Zobaczcie nasze pomysły! :) 

swiateczne-dekoracje-8

#4 Inne dekoracje

Jeśli chcesz obejrzeć od razu tą cześć KLIKNIJ TUTAJ

Co roku wymyślamy różne świąteczne dekoracje ale girlandy jeszcze nie było! Wykonana z płóciennego materiału i zawieszona na jutowym sznurku wygląda bardzo naturalnie i estetycznie i daje dużo fajnych możliwości. Oprócz girlandy, w video pokazujemy też co zrobić z białymi świecami (jeśli tak, jak my macie ich trochę w domu) i pokazujemy, że pompony z bibuły również świetnie sprawdzą się jako świateczna ozdoba. 

swiateczne-dekoracje-7

#5 List do Mikołaja ;) 

Jeśli chcesz obejrzeć od razu tą cześć KLIKNIJ TUTAJ

Kiedy byliśmy dziećmi, pisanie listu było takim wydarzeniem, które wzmagało oczekiwanie na Święta ale też dawało rodzicom wiedzę, co ich pociechy chciałyby dostać pod choinką. Zachęcamy więc do tego, aby dać dzieciakom kartkę papieru i długopis i sporządzić z nimi taki list. :) A propos prezentów – już za tydzień pokażemy Wam coś super: tutorial: jak składać papier prezentowy oraz nasze 3 pomysły na opakowanie prezentów

Koniecznie zobaczcie też nasze zeszłoroczne świąteczne posty: Pomysły na opakowanie prezentów,inne pomysły na opakowanie prezentówDIY kartki świąteczne, Dekoracje świąteczne, czy też Estetyczne pomysły na prezentbaner-swiateczne-inspiracje

Pozdrawiamy i już wkrótce wracamy z nową porcją świątecznych inspiracji! 

A jeśli podobało Wam się nasze video to SUBSKRYBUJCIE nasz świeżutki kanał na YouTube! Dziękujemy <3

wspolne