10 najpiękniejszych zaproszeń ślubnych!

10 najpiękniejszych zaproszeń ślubnych!

Hello! Trochę nas nie było… ale też nie próżnowałyśmy:) Dzisiaj zabieram Was w klimat ślubny, a konkretnie – zaproszeń. Sezon w pełni, więc na pewno komuś z Was przyda się ten wpis:)

Jednak zanim pokażę Wam inspiracje muszę się do czegoś przyznać . . . W tym roku, a dokładniej w lipcu będę uwaga uwaga żoną:) Do tej pory nie mogę się przyzwyczaić, ale to chyba normalne (?), a Magda będzie moim Świadkiem, więc bardzo się cieszę, że będziemy przeżywać to razem:)

Stąd też na blogu będzie pojawiać się wiele nowych tematów o tematyce ślubnej, czyli dekoracje, projekty DIY, będzie na pewno duuużo zdjęć. Co Wy na to? Jesteście za? Bo ja tak!

Okej, no to zaczynamy CYKL ŚLUBNYCH WPISÓW. Na początku chciałabym Wam pokazać kilka zaproszeń ślubnych, które zainspirowały mnie do zaprojektowania moich własnych. Inspiracji szukałam na Pintereście i stwierdzam, że jest to kopalnia pomysłów. Serio. Piękne, proste, ale również bardziej bogate i zdobne. Proste, o motywie floralnym, minimalistyczne – to 3 główne założenia mojego projektu. Ale zanim pokażę Wam moje własne zaproszenia (chcecie je zobaczyć?:)), obejrzyjcie inspiracje.

1. Geometryczne2. Typograficzne
3. Floralne 

O czym chcielibyście jeszcze przeczytać w związku cyklem ślubnym?:)